2-га церемонія нагородження воїнів-добровольців народною відзнакою - орденом «Лицарський Хрест Добровольця відбудеться у Чернігові

2-га церемонія нагородження воїнів-добровольців народною відзнакою - орденом «Лицарський Хрест Добровольця відбудеться у Чернігові

За ініціативи Жіночої сотні самооборони Чернігова 11 березня у Чернігівському міському палаці культури о 17:00 відбудеться 2-га церемонія нагородження воїнів-добровольців народною відзнакою - орденом «Лицарський Хрест Добровольця».

За словами організаторів заходу це вже друге нагородження, яке проходить у Чернігові. Як і минулого разу цієї нагороди будуть удостоєні 20 добровольців. - розповіла Лана Корольова.

Впродовж заходу відбудеться святковий концерт за участю творчих колективів та виконавців з Чернігова та Києву.

Нагадаємо, що захід відбудеться напередодні Дня українського добровольця, який відзначатиметься у Україні 14 березня.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.