Іноземні фахівці навчають військових журналістів

На базі Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України триває тренінг зі стратегічних комунікацій за участю іноземної делегації зі США та Великої Британії. Про це повідомляє armyinform
До участі у тренінгу залучені військові журналісти, пресофіцери, фахівці зі зв’язків із громадськістю, а також представники інших силових структур.

– Ми намагаємося поділитися основоположними принципами організації роботи зі зв’язків із громадськістю НАТО з українською стороною для того, щоб підвищити рівень їхньої взаємосумісності з Альянсом. Особисто я вперше в Україні, а Оборонна інформаційна школа МО США вже уп’яте проводить подібний захід у вашій країні, – розповів Джейсон Гремит, представник сержантського корпусу Оборонної інформаційної школи МО США.

Тренінг проводиться з метою покращення вмінь та навичок особового складу у створенні іміджевої відеопродукції.
Упродовж тижня заплановане проведення низки практичних завдань.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.