Екс-командувач ООС Сергій Наєв на посаді заступника НГШ взяв на контроль інформгігієну у ЗСУ

Колишній командувач Операцією об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв працюватиме у напрямку інформаційної складової морально-психологічного забезпечення Збройних сил України. 

" Питання інформаційної складової у військових колективах є однією із головних умов забезпечення належного рівня морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та полягає у налагоджені дієвих внутрішніх комунікацій між усіма рівнями посадових осіб – зазначив заступник начальника Генерального штабуЗбройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв під час наради із представниками структур морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

Начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України генерал-лейтенантОлег Грунтковський, що був в числі спікерів даної зустрічі, відзначив: «На сучасному етапі реформування Збройних Сил України за стандартами країн #НАТОсистема діяльності структурних підрозділів морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України потребує змін та оновлення», і інформаційна складова відіграє в цьому важливу роль.

Офіцери Збройних Сил України обговорили рівень готовності військовослужбовців до виконання завдань за призначенням, аспекти збереження їхнього життя і здоров’я, впровадження системи психологічної декомпресії особового складу й соціально-правового забезпечення військовослужбовців та їхніх родин.

Нагадаємо, що до призначення командувачем ОС у травні 2018 року Наєв перебував саме на посаді заступника НГШ і після завершення ротації повернувся до виконання своїх обов’язків. У травні 2019 року очільником Операції Об’єднаних Сил був призначений Олександр Сирський.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.