СЕРЖАНТИ ТА СТАРШИНИ – ЦЕ ХРЕБЕТ БУДЬ-ЯКОЇ АРМІЇ СВІТУ, - ГОЛОВНИЙ СТАРШИНА ОК «ПІВНІЧ»

На зборах з офіцерами призову та комплектування військових комісаріатів оперативного командування «Північ» обговорили професійну підготовку солдатів та сержантів і проблеми, що виникають на шляху їх фахового зростання. Пройшла зустріч 19 липня в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Про систему багаторівневої підготовки сержантського складу в Збройних Силах України доповів керівник занять головний старшина – начальник групи по роботі з сержантським складом оперативного командування «Північ» старший прапорщик Олексій ГЛИНІН.

Усі навчальні програми підготовки сержантів Збройних Сил України розроблено з урахуванням вимог документів НАТО, наголосив військовий. Заплановано, що з 2020 року в українській армії з’явиться професійний сержантський корпус, як це запроваджено у всіх арміях Альянсу. Для цього створені центри підготовки сержантського складу, курси лідерства для сержантів і навчання для інструкторів.

В умовах реформування сержантського корпусу сержанти відповідають за індивідуальну підготовку; підготовку відділень, розрахунків, екіпажів; наставництво; військову дисципліну особового складу; повсякденну діяльність; обслуговування зброї та техніки, утримання їх в справному стані; забезпечення виконання наказів та завдань командира тощо. За більшість цих обов’язків раніше відповідали офіцери.

Не оминув старший прапорщик ГЛИНІН і питання соціального захисту, пільг та грошового забезпечення сержантського складу. А це і постійне зростання грошового забезпечення, і будівництво житла та ін. 

-Опановуючи стандарти Північноатлантичного альянсу, ми маємо розуміти: сержанти та старшини – це хребет будь-якої армії світу, сержант - це очі та вуха офіцера і рот солдата», – підсумував Олексій ГЛИНІН.

Наприкінці зборів присутні отримали відповіді на запитання та поділитись своїм досвідом під час обговорення проблемних питань.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.