Бронеавтомобіль «Барс-8» прийнятий на озброєння ЗСУ

 
За результатами дворічного циклу державних випробувань на озброєння Збройних Сил України прийнятий бронеавтомобіль «Барс-8».
Протягом 2017-2018 років «Барс-8» успішно подолав усі етапи програми держвипробувань – ходові випробування, проходження бродів, подолання бездоріжжя, підйомів та спусків, зручність десантування, ведення вогню, випробування підривом, балістичну стійкість та ряд інших важливих тестів, які було завершено на початку цього року

Бронемашина «БАРС-8» стала другою ББМ в Україні після бронеавтомобіля «Козак-2» (НВО «Практика»), яка пройшла програму державних випробувань.

Сімейство спеціальних броньованих машин на базі «Барс-8» передбачає можливість встановлення різних бойових модулів, озброєння або іншого обладнання. У транспортному варіанті машина перевозить до 10 осіб у повному спорядженні. Конструкція забезпечує комфортну посадку та десантування екіпажу та десанту через широкі бокові і задні двері. Також передбачена можливість евакуації через люк на даху.

Бронеавтомобіль «Барс-8» прийнятий на озброєння ЗСУ

 

Бронеавтомобіль «Барс-8» прийнятий на озброєння ЗСУ

 

Бронеавтомобіль «Барс-8» прийнятий на озброєння ЗСУ

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.