Штраф за відмову перевозити учасника бойових дій підвищать у 20 разів

 

Верховна Рада України у першому читанні прийняла проекту закону про посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

Про це написала міністерка у справах ветеранівІрина Фріз у Facebook.

«Щиро дякую Андрій Парубій,Олександр Третьяков та всім колегам народним депутатам за підтримку в першому читанні законопроекту 10004!

Згідно з даним законопроектом за безпідставну відмову у проїзді пільговика, перевізник буде сплачувати штраф в розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 2550 гривень.

На сьогодні адміністративний штраф за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян становить 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто лише 136 гривень.

Верховна Рада сьогодні зробила перший крок у прийнятті надважливого для ветеранів закону, яким посилюється відповідальність за безпідставну відмову у пільговому перевезенні (№10004). Його прийнято в першому читанні, хоча й з багатьох спроб.

Це вкрай важливий для всіх ветеранів законопроект. Адже багато з них стикаються із хамством та порушенням закону з боку водіїв, які паплюжать честь та гідність осіб, які заслужено отримали від держави свої пільги.

Дякую від всією ветеранської спільноти Голові парламенту Андрію Парубію, який все-таки настояв на прийнятті цього важливого законопроекту та всім депутатам, які підтримали цю ініціативу.

Сподіваюсь, що ця ініціатива, яка була запропонована Мінветом, внесена членами Комітет Верховної Ради України у справах ветеранів та осіб з інвалідністюі знайшла підтримку серед депутатів різних фракцій буде підтримана у другому читання в сесійній залі і набуде чинності закону.

Ветеранська спільнота очікує на це!»


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.