RegbiMilitari: в Києві ветерани АТО\ООС змагалися з поліцейськими та британськими інструкторами «Орбітал».

«Даний вид спорту – комплексний, він найкраще підходить для тренування військовослужбовців та поліцейських», - зазначив капітан збірної ветеранів АТО Денис Безвершенко, наголосивши, що під час гри учасники тренуються одночасно в боротьбі, силових захватах, вправності, бігу та набувають інших навичок фахової фізичної підготовки. Командні види спорту допомагають реабілітації учасників бойових дій, сприяють адаптації колишніх бійців у колективі, дають можливість застосування набутих навичків у мирних цілях і умовах. «Регбі – це круто! Для військових це найкращий вид спорту: командна гра, жорсткий чоловічий спорт, де є пряме зіткнення, захвати, пробіжки. Тут треба бачити все поле і вміти працювати в команді. В ЗСУтреба всім займатися регбі!» -наголосив він.

Британські тренери з програми «Орбітал» з задоволенням взяли участь у турнірі. «Грати з українцями для нас було дуже важливо. Вони спортивні, технічні і борються до останнього. Ми таки взяли кубок, але, як бачите, вийшли з поля з синцями і подряпинами: перемогти українські команди було нелегко. Дякую, що запросили. Неодмінно приїду ще», – сказав Вільям Лон, військовослужбовець збройних сил Великої Британії.

Василь, представник Чернігівської команди по Регбі-7 зазначив: «Турнір проводився між любительськими командами, найбільш професіональними в грі очікувано виявились британці». Він нагадав також, що в Чернігові команда регбі існує більше семи років. Складається вона з дітей і батьків - ветеранів АТО та поліції, і просто всіх бажаючих. Є дитяча команда, куди приймають учнів від 8 років і старше. «Ми відкриті для всіх бажаючих», - наголосив Василь.

«Такого турніру у нас ще не було! Хочемо подякувати всім за допомогу, а також за участь в призовому фонді посольства Великобританії», - зазначив голова федерації регбі України і запропонував змагання з регбі на кубок мілітарі посла Великобританії зробити щорічним в Україні.

«Регбі – традиційний вид спорту у Великобританії, він для нас – як релігія», - сказала посол Великобританії Джудіт Гоф, наголосивши, що вважає за честь бути запрошеною на це змагання.

«Змагання запам’яталися дружньою атмосферою, всі налаштовані позитивно, з максимальною повагоюдо суперників. Гра часом жорстка, але настрій прекрасний», - відзначили учасники.

Спортивний захід організовано Київською федерацією регбі, при підтримці федерація регбі України та Міністерства у справах ветеранів.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.