Британські інструктори на одному із полігонів за програмою «Орбітал» навчають військовослужбовців 72-ї омбр імені Чорних Запорожців.

Готуючись до ротації в район проведення АТО, військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців вивчають тактику ведення бойових дій в різних умовах, вдосконалюють навички водіння бойових машин та стрільби з них, отримують важливі необхідні знання про специфіку роботи різних військових підрозділів. Заняття з українськими військовослужбовцями проводять британські інструктори за програмою «Орбітал».

— Для українських військових ми проводимо курси за різними військовими спеціальностями та різного рівня підготовки. В першу чергу — це підготовка сержантського складу, курс підготовки командирів взводів, а також спеціалізовані курси за певними напрямками. Наша мета — добре підготувати українських військових до ведення бойових дій у змінених умовах сучасного бою, а також привести ваші підрозділи у відповідність згідно стандартів країн-членів НАТО, — зазначив командир групи іноземних інструкторів.

— Українські військові позитивно сприйняли нас та охоче переймають наш досвід і знання. Нам теж є чому повчитися в українських військових, які вийшли з району проведення АТО та мають досвід участі в бойових діях на сході країни, — додав командир групи іноземних інструкторів.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.