Призов – 2019. Полтавщина.

Під час весняної призовної компанії - 2019 з Полтавського обласного збірного пункту до військ буде відправлено понад 700 призовників.

Перші 300 майбутніх строковиків прибудуть до обласного збірного пункту вже 22-23 квітня. Більше 300 чоловік будуть проходити службу у військових частинах Збройних Сил України.

Кожному призовнику буде виплачена матеріальна допомога у розмірі 3706 грн. Військовослужбовці будуть направлені спочатку до навчальних центрів ЗС України, потім - до власне військових частин. Протягом 12 чи 18 місяців основним завданням призовників буде оволодіти озброєнням та технікою. Як і раніше, в зону проведення ООС призовники направлятися не будуть.

Враховуючи досить високі вимоги до стану здоров’я, морально-ділових якостей, фізичної підготовленості, не кожен юнак, який бажає служити, може бути придатним до військової служби.

Урочисті проводи призовників з Полтавського обласного збірного пункту, на які запрошуються батьки, рідні та представники засобів масової інформації, будуть проведені 25 квітня 2019 року о 10.00 год.

Призов – 2019. Полтавщина.

 


 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.