Як відновити втрачене посвідчення УБД та військовий квиток

Як поновити посвідчення учасника бойових дій чи військовий квиток, якщо я його загубив чи випадково поправ? Таке питання буває повстає перед військовослужбовцями та тими, вже звільнився із Лав Збройних Сил України.


Тож роз’яснення надає ГО "Юридична сотня" у програмі «Військовий юрист» армія ФМ

Як пише український закон, будь-який втрачений документ може бути відновлений тим держорганом, який його видавав. Для спрощення цієї довжелезної процедури, юристи радять робити електронні чи паперові копії всіх документів.


Якщо ви не знаєте, де поділося ваше посвідчення, то для початку вам потрібно згадати, де знаходиться ваша військова частина. Наступний кроком може стати написання рапорту, у якому ви маєте чесно пояснити, де поділи УБД або за яких обставин пошкодили.

Якщо ж ви вже звільнились у запас "дембельнулись", то на вас чекає похід до військового комісаріату, зараз територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, за місцем реєстрації. Там ви робите все те, що і у військовій частині: пишете рапорт чи заяву, показавши свій військовий квиток.

Але якщо у вашому житті настала чорна смуга і ви загубили і військовий квиток, не хвилюйтесь, - це питання вирішується.

Як відновити військовий квиток?

Тут в першу чергу потрібно повідомити про втрату найважливішого документа у житті кожного військового. Куди йти? Є два варіанта: якщо ви військовослужбовець — своєму командиру, а якщо демобілізований, то у військкомат.

Далі діє стандартна схема:

1) Написати заяву з поясненням обставин втрати (ну якщо пам’ятаєте)

2) Паспорт

3) Фото 3х4 без куточка

4) А також довідка від командира, який підтверджує факт призову особи до військової частини або безпосередню участь в АТО/ООС


Долучайтесь до нас на сторінці Facebook Instagram Telegram
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.