ВАЖЛИВО. Виплати за перший контракт

З 1 січня 2019 року змінилася сума прожиткового мінімуму для працездатних осіб, відтак змінився і розмір виплати особам рядового і начальницького складу, що виплачується після укладення ними першого контракту. Розмір виплат залежить від військового звання.

Одноразова грошова допомога військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу після укладення ними першого контракту в таких розмірах:

  • особам рядового складу - вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;
  • особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу - дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;
  • особам офіцерського (середнього, старшого та вищого начальницького) складу - десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.01.2019 р. складає 1 921 грн.

Відтак повинні виплачувати за підписання першого контракту:

  • рядовий склад - 15 368 грн.
  • сержантський і старшинський (молодший начальницький) склад – 17 289 грн.
  • офіцерський (середній, старший та вищий начальницький) склад – 19 210 грн.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.