ТЕХНІКА ВІЙНИ №120

У випуску: - Вартість утримання солдата для ЗСУ - Автомобільні тренажери для армії. ЗіЛ 135 ЛМ, КАМАЗ, Урал, УаЗ, МАЗ 543 і 537 Навчальний центр Сухопутних військ «Десна» - Фініш пускових випробувань ракети «Вільха». Президент Петро Порошенко - Ан-178 та Ан-77 на Eurasia Airshow-2018. СБУ розслідує спробу продажу акцій «Мотор Січ» - Автожир від «Хорс» для військових завдань - 10-гривнева монета на чемть 100-річча Військово-морських Сил України. Розпродаж майна і землі Миколаївського суднобудівного заводу за борги за борги - Українські БТРи-80 і танки Т-84 на навчаннях «Combined Resolve X».Новий танкодром для 17 окремої танкової бригади - Бойовий модуль «Буплет» для БМП-2/Страж - Фінансування живучості складів та арсеналів - Всеармійський конкурс «Кращій винахід року» - Нарощення російської зброї в окупованому Криму з 2013 року - Іноваційні пристрої для стрілецької зброї FN SmartCore, FCU Mk3, FN Expert. Контракт з Česká Zbrojovka щодо виробництва в Угорщині зброї CZ - Бронемашини Yagu та SISU GTP - Китайське БМП VN17. Компанія BMC вироблятиме Altay - Угода Канади і Японії про взаємне використання військового майна - Введено корабель-док USS Portland (LPD-27) під лазерну зброю. Ходові випробування авіаносця Тип 001A. Субмарина Nagapasa – KRI Ardadedali для ВМС Індії - Система ATHENA для знищення дронів від Lockheed Martin. Система управління безпілотником з вертольоту Manning Unmann Teaming (MUM-T). Арешт гендиректора ОКБ імені Симонова у РФ - Індія відмовилась від спільної з Росією програми Fifth Generation Fighter Aircraft (FGFA) на основі ПАК ФА (Т-50, Су-57)
- ТОП-3 крупнокаліберних кулеметів. 12,7-мм модернізований кулемет Дегтярьова-Шпагіна (ДШКМ), НСВ-12,7 «Утьос», Browning М2. США. СРСР
 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.