У Чернігові відкрилась виставка «Формула безпеки Україна-НАТО»

30 січня 2018 року в Обласному молодіжному центрі м. Чернігів за участі заступника Міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна відбулася церемонія відкриття виставки «Формула безпеки Україна-НАТО».

Барбара Маронкова, директор Центру інформації та документації НАТО, розповіла, що виставка присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору: «Україна – єдина з країн-партнерів НАТО, що взяла участь у всіх операціях і місіях НАТО за кордоном. Ми охоче покажемо всю практичну допомогу, яку може надати Альянс Україні. Ця виставка розповідає про співробітництво України та НАТО в різних сферах».

Заступник Міністра Дмитро Золотухін зазначив: «З огляду на російську агресію, співпраця з НАТО є пріоритетним напрямом роботи для України. Оскільки десятиріччя життя в Радянському Союзі виховали в українські суспільній свідомості певні стереотипи стосовно Організації Північноатлантичного договору, сьогодні ми маємо знайти слова й інструменти, щоб донести правдоподібну інформацію до всіх аудиторій».

Виставка «Формула безпеки Україна-НАТО» організована Центром інформації та документації НАТО за підтримки Міністерства інформаційної політики України й Українського кризового медіа-центру.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.