Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів

У змаганнях взяли участь 50 хлопців та 40 дівчат з Сумської, Чернігівської, Тернопільської, Харківської, Львівської, Київської областей та міста Києва.

Ініціатори першості – Міністерство молоді та спорту і Федерація біатлону України – організували для учасників спринтерську гонку, гонку переслідування та масовий старт. Хлопці долали дистанції на 10 та 12,5 км, а дівчата – на 7,5 та 10 км.

У командному заліку перше місце вибороли юніори з Чернігівської області, друге – біатлоністи з Тернопілької області і третє – спортсмени з Харківщини.

В особистій першості спринтерська гонка була за Владиславом Романчичем з Чернігівщини та Мар’яною Брикайло з Тернопільщини. Гонку переслідування виграли представники Чернігівщини Валерія Дмитренко та Владислав Романчич. Перше місце у масовому старті вибороли Руслан Бригадир з Тернопільської області та Ганна Коваленко з міста Києва.

Переможців нагородили медалями, дипломами та цінними подарунками.

 

http://www.mil.gov.ua/news/2017/12/25/navchalno-sportivna-baza-zimovih-vidiv-sportu-tisovecz-prijnyala-chempionat-ukraini-z-biatlonu-sered-yunioriv/

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.