На Чернігівщині резервісти провели ротні тактичні навчання з бойовою стрільбою

На Чернігівщині резервісти провели ротні тактичні навчання з бойовою стрільбою

61-ша окрема мотопіхотна бригада оперативного командування "Північ" на одному з полігонів Чернігівщини, провела ротні тактичні навчання з бойовою стрільбою.
У складі штатних підрозділів резервісти разом із кардовими військовими відпрацювали питання ураження противника у різних видаю бою, за умови різкої зміни обстановки, застосування умовним противником радіоперешкод та виконання вогневих завдань в умовах максимально наближених до бойових.
Вдень та вночі, незважаючи на погодні умови військовослужбовці виконали поставлені завдання. Ураження противника відбувалось у різний спосіб від важкого озброєння до ураження гранатою.
За ходом проведення активної фази навчань спостерігав командувач військ оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майор Вячеслав Назаркін.
Він відмітив високий рівень підготовленості військовослужбовців які проходять службу за контрактом та зауважив на більш ретельнішу підготовку резервістів.

 
 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.