Серед резервістів відбулись спортивні змагання

В 61-й окремій мотопіхотній бригаді оперативного командування "Північ" відбулись спортивні змагання між підрозділами.
1 та 2 травня на території польового табору підрозділу, просто неба військовослужбовці змагались з 10 видів спортивний вправ та ігор.
Першість визначалась з вправ підтягування на перекладині, силової вправи з ривку гирі 24 кг, жим штанги вагою 70 кг, гри у футбол та волейбол, а також перетягування канату, пересування автомобіля та автомобільної покришки на швидкість, арм-спорту та силової естафети.
Командний дух, підтримка співслужбовців та спортивний азарт залишив незабутні враження у всіх учасників.
Начальник фізичної підготовки і спорту оперативного командування "Північ" підполковник Руслан Карпінський зазначив, що активну участь у змаганнях взяли як кадрові військові частини, так і ті що залучаються до зборів резервістів. Усіх їх поєднав командних дух та прагнення до перемоги.
По завершенню заходу фіналісти були нагороджені почесними грамотами та отримали солодкі призи.
 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.