Чернігівський обласний військовий комісаріат звітував про діяльність у 2016 році.

Чернігівський обласний військовий комісаріат звітував про діяльність у 2016 році.

24 січня Чернігівський обласний військовий комісаріат оперативного командування "Північ" прозвітував для засобів масової інформації про діяльність та здобутки військкомату у 2016 році, а також проінформував про перспективи на 2017 рік.
Основну увагу було приділено збільшенню привабливості військової служби за контрактом у лавах Збройних сил України та черговому призову на строкову військову службу.
Слід відмітити, що у військовому комісаріаті жорстко борються з ухильниками від призову, так лише за осінній призов у 2016 році 150 осіб отримали штрафи, а трьох ухильників було засуджено.
Військовий комісар полковник Олександр Криворучко також проінформував про призов офіцерів запасу - випускників військових кафедр, які мають освіту не нижче ніж "Бакалавр".
- після відпрацювання механізму, ми готуємось призивати офіцерів запасу. В основному це первинна командирська ланка загальновійськових та артилерійських підрозділів. Також будуть залучати офіцерів і за медичним та авіаційним напрямком, - додав офіцер.

 

Чернігівський обласний військовий комісаріат звітував про діяльність у 2016 році.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.