На Чернігівщині нагородили кращих журналістів та прес-офіцерів.

Вже вдруге напередодні Дня місцевого самоврядування в Чернігівській облраді нагороджують переможців обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, започаткованого рішенням 12 сесії обласної ради сьомого скликання. Цьогоріч переможців дев’ятеро: вони отримали вагомі грошові премії, грамоти та дипломи.

"На розгляд журі надійшло 20 творчих робіт. Лідером за кількістю надісланих матеріалів стали номінації «Публікація у друкованих ЗМІ», де було представлено 10 робіт, та "Онлайн-публікації у місцевих виданнях", яких надійшло 7. Першість у жанрі "Відеоматеріал, телепрограма та відеосюжет" виборювали 3 конкурсанти, які, врешті-решт, розділили між собою призові місця", - розповіли організатори конкурсу.

Нагороди отримали також і військові: грамотою обласної ради та нагрудним знаком нагороджено учасника бойових дій, автора дитячих книжок про війну та численних публікацій у ЗМІ, виконуючу обов'язки начальника пресцентру оперативного командування "Північ" лейтенанта Олену Мокренчук. Подяками представницького органу Чернігівщини відзначено заступника військового комісара Чернігівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковникаВадима Лільчицького і полковника запасу, ветерана військової служби, учасника бойових дій Григорія Мазура.

На Чернігівщині нагородили кращих журналістів та прес-офіцерів.

Під час невимушеної розмови очільника Чернігівщини з конкурсантами обговорювались різні теми, починаючи від кращих практик роботи органів місцевого самоврядування та необхідності висвітлювати якомога більше позитивних новин до питань інформаційної безпеки прикордонної Чернігівщини та медіапідтримки військовослужбовців.

Як зауважив голова обласної ради та очільник конкурсної комісії Ігор Вдовенко, існує нагальна необхідність розширити тематичний діапазон конкурсних творів та залучити до творчості широке коло учасників, зокрема представників молодіжного самоврядування та ветеранської спільноти - адже давно назріла ціла низка суспільно важливих тем, які потребують широкого обговорення і висвітлення у ЗМІ.

На Чернігівщині нагородили кращих журналістів та прес-офіцерів.

Керівник відзначив, що хоча загальна кількість учасників другого обласного конкурсу суттєво не збільшилась, проте якість, фаховість і професійність робіт зросли. Він зазначив, що очікував більшої активності журналістської спільноти та повідомив, що у червні поточного року відповідним рішенням обласної ради було вдвічізбільшено розмір премії переможцям, аби заохотити представників медіаспільноти. Ігор Вдовенко висловив сподівання, що наступного року медійники області презентують значно більшу кількість цікавих публікацій та сюжетів.І премія склала 4 прожиткові мінімуми для працездатних осіб, встановлених на 1 грудня календарного року (після вирахування податків на руки переможець отримав 13536 грн), ІІ премія – 3 прожиткові мінімуми (10152 грн) і ІІІ премія – 2 прожиткові мінімуми (6768 грн).

На Чернігівщині нагородили кращих журналістів та прес-офіцерів.

Відповідальний секретар Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ольга Чернякова, яка також долучилась до оцінювання медійників, відзначила, що свій творчий доробок на конкурс надіслало чимало представників обдарованої журналістської молоді Придесення, і левову частку цьогорічних переможців становлять спілчани Національної спілки журналістів України – зокрема, вже згадувані Олена Мокренчук та Григорій Мазур.

Прес-центр ОК "Північ"

На Чернігівщині нагородили кращих журналістів та прес-офіцерів.

На Чернігівщині нагородили кращих журналістів та прес-офіцерів.

На Чернігівщині нагородили кращих журналістів та прес-офіцерів.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.