До Дня ЗСУ першою Почесною громадянкою Чернігова стала Олімпійська Чемпіонка зі стрільби Олена Костевич

До Дня ЗСУ почесною громадянкою Чернігова визнали відому стрілчиню, Олімпійську Чемпіонку зі стрільби з пневматичного пістолета Олену Костевич.

Це звання Олені присвоїли на сесії міської ради ще 21 вересня, після перемоги над росіянкою. Та лиш зараз, у свято, в щільному графіку титулованої стрільчині з’явився вільний час і вона особисто приїхала до Чернігова отримати високу нагороду від земляків. Почесний знак їй вручив заступник міського голови Олександр Ломако. «Дуже приємно, що в рідному місті відмічають мої спортивні досягнення. Ця відзнака мотивує мене на нові майбутні перемоги», - розчулено зауважила відома спортсменка.

Олена Костевич народилась, виросла і живе в Чернігові. Тут закінчувала школу й університет, тут живуть її батьки і тренери. Вона стала першою жінкою, яка отримала це почесне звання: загалом з 1967 року його отримали 22-є чоловіків
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.