Військовий оркестр Чернігова долучився до всеукраїнського флешмобу з нагоди Дня українського добровольця

Військовий оркестр Чернігова долучився до всеукраїнського флешмобу з нагоди Дня українського добровольця

 

 

З нагоди Дня українського добровольця, в Чернігові військовий духовий оркестр і солісти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України влаштували для чернігівців яскравий музичний флеш-моб у торгово-розважальному центрі «Hollywood».

 

Музиканти виконали найкращі військові пісні сьогодення. Зокрема, «Сухопутні війська», «Ми переможемо!», «Браття українці» і«Марш нової армії», який лише вчора було презентовано у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» Олегом Скрипкою та Ансаблем пісні і танцю Збройних Сил України.

 

Відвідувачі центру з задоволенням слухали виконавців, фотографували артистів на камери та мобільні телефони із вдячністю їм аплодували.

 

Керівник військово-музичного центру підполковник Олександр Шевчук зазначив, що подібні флеш-моби військовими проводяться не вперше і вже стають традиційними, а цей присвячений мужності й відвазі патріотів України, які з 2014 року добровольцями стали на захист нашої Батьківщини, а також низький уклін пам’яті сотень героїв, які поклали своє життя на вівтар незалежності України.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.