Полковник Михайло Драпатий закликав до єдності під час відкриття в Конотопі Пантеону національної пам'яті

Пантеон національної пам’яті відкрили мешканці Сумської області до Дня Захисника. Меморіальний комплекс створено на території храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Конотоп. Під час урочистостей лунали проникливі слова, чудові вірші, - а понад усім плинув музикальний супровід у виконанні військового оркестру 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

«Ніколи не зламати українців!

Ми кажемо сміливо і відверто!

І скільки би не йшло на нас чужинців –

Ми волю будем захищати вперто!» - запевнили ведучі.

«Схиліть голови всі ті, кому не байдуже, кому боляче за нашу багатостраждальну країну, охоплену війною… Справжньою… Реальною… Нехай її називають неоголошеною, але гинуть наші хлопці, «вантаж 200» отримують в усіх куточках України. На превеликий жаль, не оминув він і наше місто. Ми в неоплатному боргу перед всіма тими, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю. Вшанування світлої пам’яті Героїв – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана, гордість і безмежна вдячність.

Сьогодні, в нелегкий для всієї України час, ми повинні ще більше шанувати спільне героїчне минуле! Історія нашого народу – це постійна боротьба за нашу країну – від сивої давнини і до сьогодення. Це сльози і перемоги, незламність та мужність, і це щира віра в краще майбутнє, яка не дає зламатися нам – нащадкам славних героїв, переможців Конотопської битви, які 360 років тому довели усьому світу, що ми, українці, маємо право жити на своїй власній, Богом даній землі, за своїми законами, і цього права в нас ніхто і ніколи не забере!» - пролунало над меморіалом.

Під урочисті звуки оркестру над монументом було піднято прапор України. «Богунівці» - учні ліцею №7 імені Григорія Гуляницького, звершили покладання лампадок та квітів до пам’ятних плит. Хвилина мовчання була пронизана тихою молитвою про всіх, кого вже більше не побачимо тут, на землі…

Освячення пантеону відбулося під спів Духовного Гімну України «Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни!». Про єдність, прагнення до перемоги сказав присутнім Народний Герой України, повний кавалер орденів Богдана Хмельницького полковник Михайло Драпатий.

Завершились урочистості показом театралізованої композиції та рішучим закликом: «Разом – до перемоги!»

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.