Наряди ВСП патрулюють із металошукачами, алкотестерами та службовими собаками

Про це повідомив під час брифінгу в АрміяInform начальник Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України генерал‑лейтенант Ігор Криштун.

За його словами, задля запобігання злочинам, пов’язаних зі збутом наркотиків, вибухівки, зброї, сьогодні застосовується більш професійний підхід – працівники Військової служби правопорядку забезпечуються сучасним матеріально-технічним обладнанням. «Зокрема всі військові патрулі оснащені металошукачами, алкотестерами. Також у кожному регіональному центрі разом із кінологами ВСП працюють службові собаки»,– наголосив Ігор Криштун.

У складі патрулів, що виконують завдання на залізничних вокзалах, автостанціях, блокпостах, є спеціально навчені чотирилапі помічники, які допомагають виявляти зброю, вибухівку та наркотики.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.