Знайомтеся, БПЛА «ВАЛЬКІРІЯ» на псевдо «ДРАКОША»

У лютому 2017 року цей безпілотний літальний апарат був переданий в один із бойових батальйонівоперативне командування "Північ", і з того часу «ДРАКОША» виконувала різні бойові завдання на східному фронті.

"ДРАКОША" відпрацювала на відмінно. Було здійснено 27 бойових вильотів та два тренувальні на полігоні. Якщо приблизно, це один бойовий виліт раз на чотири-п’ять діб. Середня тривалість бойового польоту – 52 хвилини. Всього за цей період борт налітав 24 години 03 хвилини (23 години 16 хвилин бойових), пролетів 1501 кілометр з найбільшим віддаленням від командного наземного посту 21 км. Борт - у гарному стані, помітні незначні пошкодження, але в цілому треба відзначити прекрасну роботу команди операторів.

У 2017 році виробництво БПЛА "ДРАКОША" було профінансоване компанієюDragon Capital. І зараз завдяки фінансуванню керівництва та співробітниківDragon Capitalбуло проведено технічне удосконалення БПЛА. Зроблено монтаж системи онлайн-відео, замінено старі акумуляторні батареї на нові підвищеної ємності та проведено дрібний ремонт. Взагалі робіт було виконано на суму 2 560 доларів США.

Тепер «ДРАКОША» збільшила свої технічні та функціональні можливості, спектр задач, які вона може виконувати, значно розширився, і БПЛА буде ще якісніше допомагати нашим воїнам шинкувати російського окупанта.

 

Про це все розказав на своїй сторінці у Фейсбук Олександр Фощан з «Армія SOS».

«Знайомтесь, це ВАЛЯ… ні якось не пафосно…

Знайомтесь, це БПЛА «ВАЛЬКІРІЯ», псевдо «ДРАКОША»!

«Дракоша» - воїн. В лютому 2017 року БПЛА був переданий в один з бойових батальйонівоперативне командування "Північ", і з того часу «ДРАКОША» виконувала різні бойові завдання на східному фронті. «Дракоша» періодично потрапляє до нас на базу для проведення технічного обслуговування, дрібного ремонту та т.і. Ось і зараз чергове ТО, але цього разу хочемо Вам розкрити трішки статистики використання БПЛА типу «ВАЛЬКІРІЯ». Для загальної картинки.

Тож, за період між ТО, (період не зазначаємо), "ДРАКОША" відпрацювала на відмінно. Було здійснено 27 бойових вильотів, та два тренувальних на полігоні. Якщо приблизно, це один бойовий виліт раз на чотири-п*ять діб. Середня тривалість бойового польоту – 52 хвилини. Всього за цей період борт налітав 24 години 03 хвилини (23 години 16 хвилин бойових), пролетів 1501 кілометр з найбільшим віддаленням від командного наземного посту 21 км. Борт в гарному стані, помітні незначні пошкодження, але в цілому жирний ПЛЮСІЩЕ команді операторів.

Але це ще не все.

В 2017 році Виробництво БПЛА "ДРАКОША" було профінансоване компанієюDragon Capital. І зараз, завдяки фінансуванню керівництва та співробітниківDragon Capitalбуло проведено технічне удосконалення БПЛА, а саме зроблено монтаж системи онлайн-відео, замінено старі акумуляторні батареї на нові, підвищеної ємності, та проведено дрібний ремонт. Взагалі робіт було виконано на суму 2 560 (дві тисячі п’ятсот шістдесят) доларів США.

Тепер «ДРАКОША» збільшила свої технічні та функціональні можливості, спектр задач які вона може виконувати значно розширився, і БПЛА буде ще якісніше допомагати нашим воїнам шинкувати російського окупанта.

Дякуємо співробітникам та керівництвуDragon Capitalза надану допомогу!

Оригінальний пост - тут

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

    Про сайт

    Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: [email protected] Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.