Сили оборони уразили командні пункти РФ у Донецьку

·125 слівредакція
Сили оборони уразили командні пункти РФ у Донецьку

Українські військові 26–27 серпня завдали ракетних ударів по основному та запасному командних пунктах російських окупантів у Донецьку.

За даними Генштабу ЗСУ, удари по командних пунктах були виконані ракетами повітряного базування.

Крім того, ЗСУ атакували ремонтно-відновлювальний підрозділ противника в районі Чонгара Херсонської області та пункт управління безпілотниками в Оленівці на тимчасово окупованій території Криму.

У районах Новопетрівки Запорізької області та Восходу (Крим) під удар потрапили місця зосередження живої сили російських військ.

26 серпня в Донецьку фіксувалися потужні вибухи та масована ракетна атака. У соцмережах повідомляли про влучання та постраждалих серед окупантів.

Пізніше OSINT-аналітики проєктів «Кібер Борошно» та Exilenova+ зазначили, що ракети влучили у двоповерховий підземний паркінг житлового комплексу, який, імовірно, використовувався як командний пункт російського угруповання.

Читайте також