Сили оборони уразили склад боєприпасів та пункти управління РФ
17 та 18 серпня ЗСУ завдали ударів по російському складу боєприпасів і пунктах управління. Про це повідомив Генштаб.
Упродовж 17 серпня та в ніч на 18 серпня підрозділи Сил оборони України атакували об'єкти російських військ. Зокрема, у Карлівці Донецької області під удар потрапив склад боєприпасів, а в районі Тернів — пункт управління окупантів.
Крім того, українські військові уразили п'ять пунктів управління безпілотниками. Ці об'єкти розташовувалися в населених пунктах Устинка та Журавльовка Бєлгородської області Росії, а також у Новоіванівці, Новому та Малих Щербаках Запорізької області.
Раніше в тимчасово окупованому селищі Кирилівка Запорізької області було зафіксовано ураження місця базування російських військових.
Читайте також
Ще в розділі «Фронт»
- Командир «Ахіллеса»: РФ може активізувати Чернігівщину взимку
- За добу на фронті — 244 боєзіткнення, найбільше на Покровському напрямку
- Вінниця звітує за півріччя: 561 млн грн на військо та заморожені інвестпроєкти
- За добу на фронті 244 боєзіткнення, РФ втратила 1210 військових
- Міноборони спростило закупівлю пального та тилових товарів





