Генштаб: за добу на фронті 207 боєзіткнень, найбільше — на Покровському напрямку

·406 слівредакція
Генштаб: за добу на фронті 207 боєзіткнень, найбільше — на Покровському напрямку

Станом на 22:00 31 липня на фронті відбулося 207 бойових зіткнень. Найбільше ворожих атак Сили оборони відбили на Покровському напрямку — 28.

За даними Генштабу ЗСУ, від початку доби агресор завдав одного ракетного удару двома ракетами, здійснив 55 авіаційних ударів із застосуванням 168 керованих авіабомб, залучив 6415 дронів-камікадзе та провів 1953 обстріли позицій українських військ і населених пунктів.

На Північно-Слобожанському та Курському напрямках ворог завдав одного авіаудару, скинув три авіабомби та здійснив 53 обстріли, зокрема двічі із застосуванням реактивних систем залпового вогню. На Південно-Слобожанському напрямку противник 14 разів штурмував позиції українських підрозділів у районах Стариці, Западного, Дворічанського та в бік Лимана, Ізбицького, Устинівки, Колодязного, Радьківки й Хатнього. На Куп'янському напрямку наступальних дій не було.

На Лиманському напрямку українські військові відбили сім спроб просування в бік Лимана, Озерного, а також у районах Новоселівки та Зарічного. На Слов'янському напрямку зупинено 19 атак у районах Закітного, Кривої Луки, Різниківки та в бік Пискунівки й Рай-Олександрівки. На Краматорському напрямку ворог здійснив три атаки в районі Міньківки та в бік Тихонівки, два боєзіткнення тривають.

На Костянтинівському напрямку Сили оборони відбивали 22 штурми в районах Костянтинівки, Іванопілля, Іллінівки, Русиного Яру та в бік Новопавлівки, два боєзіткнення тривають.

Найбільша активність зафіксована на Покровському напрямку, де ворог здійснив 28 атак, намагаючись просунутися в районах Дорожнього, Удачного, Новоолександрівки та в бік Торецького, Кучерового Яру, Вільного, Нового Шахового, Сергіївки, Білицького, Шевченка, Новопідгородного та Новопавлівки. Два боєзіткнення тривають. За попередніми підрахунками, тут ліквідовано 20 окупантів, 11 поранено, знищено чотири одиниці автомобільної техніки та один пункт управління БпЛА. Пошкоджено дві артилерійські системи, одну одиницю автомобільної техніки та 32 укриття особового складу противника. Також знищено або подавлено 208 безпілотників різних типів.

На Олександрівському напрямку ворог один раз атакував позиції українських захисників у бік Олександрограда. На Гуляйпільському напрямку відбито сім атак у бік Воздвижівки, Косівцевого, Цвіткового, Староукраїнки, два боєзіткнення тривають. На Оріхівському напрямку українські військові відбили три спроби просування в районах Степового, Малих Щербаків та в бік Павлівки. На Придніпровському напрямку наступальних дій ворог не проводив. На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не відбулося.

Читайте також