«НОВУ ЛЮДИНУ ЗІ СКЛАДУ НЕ ОТРИМАЄШ» - ОФІЦЕР З МПЗ

В оперативному командуванні «Північ» 18-19 липня пройшов конкурс на кращого заступника командира підрозділу з морально-психологічного забезпечення. Однак така фахова перевірка дала змогу не тільки прозвітувати про діяльність, а й практично обговорити напрямки та проблематику діяльності офіцерів з МПЗ.

Це був ІІ етап змагань після попереднього, що пройшов на рівні військових частин. Відтак кращі заступники командирів рот, батарей, батальйонів та дивізіонів з підрозділів оперативного командування «Північ» доводили свою фахову майстерність уже на вищому щабелі.

Військові презентували себе, писали заліки, ділилися досвідом організації заходів з МПЗ у підрозділі, представляли матеріали власних розробок щодо покращення морально-психологічного стану та ін.

Проведений конкурс – не формальний захід, а реальний метод вивчити проблематику такого напрямку роботи у військах та обмінятися реальним досвідом. Адже офіцери обговорювали нагальні проблеми, що виникають у роботі з особовим складом. Розглядали особливості діяльності структур МПЗ у різних родах військ. Неабияку увагу звернули на дисциплінарну практику та стимулювання особового складу.

-Ми знаємо, що найголовніше правило в армії, - люди – найважливіше. Адже це - не техніка, і у випадку втрати нову людину зі складу не отримаєш, - зауважив під час своєї презентації офіцер з 26 артилерійської бригади.

Один із найважливіших аспектів діяльності офіцерів з МПЗ, на якому акцентували увагу журі, – це робота у зоні бойових дій, коли психологічна та й психічна напруга в підрозділі зростає в рази. Зупинилися на моральному стані військових до та після бою, а також питаннях адаптації у зв’язку зі зміною соціальної обстановки після повернення у місце постійної дислокації.

Серед інших питань – забезпечення соціальних гарантій, організація дозвілля, взаємозв’язок з рідними та проведення індивідуальної й групової роботи з особовим складом.

Власне учасникам конкурсу участь у таких заходах дає можливість показати себе, покращити методичну майстерність, удосконалити практичні уміння і в результаті поліпшити той морально-психологічний стан свого підрозділу, за який він і несе відповідальність.

Зі свого боку офіцери управління з МПЗ ОК «Північ» висловили свої зауваження і побажання та наголосили, що завжди відкриті для допомоги колегам з підпорядкованих підрозділів.

За підсумками конкурсу кращим заступником командира батальйону (дивізіону) з МПЗ став старший лейтенант Віталій Мартич з 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Р. Дашкевича. Серед заступників рот (батарей) кращою визнана молодший лейтенант Олена Черниш з 50 окремого ремонтно-відновлювального полку. Рівень теоретичних знань та практичних навичок відзначили й у офіцерів з 72 окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців та з 12 окремого полку оперативного забезпечення. Привітав учасників та нагородив переможців грамотами, дипломами та пам’ятними відзнаками начальник управління з морально-психологічного забезпечення – заступник командувача військ ОК «Північ» з МПЗ полковник Віталій Покотило.

До речі, для забезпечення гарного морально-психологічного стану самих конкурсантів для них організували відпочинок - екскурсію історичними місцями Чернігова.

 

«НОВУ ЛЮДИНУ ЗІ СКЛАДУ НЕ ОТРИМАЄШ» - ОФІЦЕР З МПЗ 

«НОВУ ЛЮДИНУ ЗІ СКЛАДУ НЕ ОТРИМАЄШ» - ОФІЦЕР З МПЗ

 

«НОВУ ЛЮДИНУ ЗІ СКЛАДУ НЕ ОТРИМАЄШ» - ОФІЦЕР З МПЗ

«НОВУ ЛЮДИНУ ЗІ СКЛАДУ НЕ ОТРИМАЄШ» - ОФІЦЕР З МПЗ


«НОВУ ЛЮДИНУ ЗІ СКЛАДУ НЕ ОТРИМАЄШ» - ОФІЦЕР З МПЗ

 

«НОВУ ЛЮДИНУ ЗІ СКЛАДУ НЕ ОТРИМАЄШ» - ОФІЦЕР З МПЗ

 

«НОВУ ЛЮДИНУ ЗІ СКЛАДУ НЕ ОТРИМАЄШ» - ОФІЦЕР З МПЗ

 


 

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.