Експедиція працівників головного музею України в АТО\ООС пройде за участю офіцерів оперативного командування "Північ"

Офіцери оперативного командування "Північ долучилися до збору експонатів для унікальної музейної експозиції АТО\ООС, що створюється в Національному музеї історії України у Другій світовій війні за проектом "Український Схід". Експедиція музейників в зону виконання підрозділами ЗСУ бойової задачі організована за сприяння Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ та Командування штабу ООС.

"Ми вперше на фронті і бачимо, що тут все геть не так, яки ми собі уявляли із мирного міста", - зізнаються музейники. Багато що з побаченого були для них повною дивовижею, тому консультація військових та супровід робіт стали надзвичайно важливою складовою реалізації проекту. В той самий час працівники музею щедро діляться з новачками військовоїслужби інформацією про героїзм їх підрозділів: багато з них свідчать, що раніше навіть не чули про деякі рішучі переможні дії українського війська! 

Проект, розроблений українськими патріотами та працівниками головного музею України, включатиме в себе не тільки інформацію про бойові дії українського війська та добробатів, але й покликаний дати уявлення про вплив російської агресії на життя мирних мешканців звичайних міст і сіл України, висвітлити проблеми для цивільного населення, що їх породжують окупація та війна. Одна з цілей проекту - мовою реальних речей в музейній експозиції розповісти про мужність українських військових, їх успішні дії по звільненню окупованих територій та захисту цивільного населення прифронтової зони.

Проект зі збереження історії звитяги українського війська, в якому беруть активну участь військовослужбовці, історики, волонтери та командири військових підрозділів буде реалізований за сприяння Українського культурного фонду. Робота тільки розпочата, вона триватиме кілька місяців, тож всіх, хто зберігає фото-відеодокументи та береже пам'ять про історію своїх підрозділів, запрошуємо долучатись до цієї роботи.

  

 

 

  

  

 

 

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.