ШАНОВНІ ТОВАРИШІ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ! ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Сьогодні я щиро вітаю всіх із 3-ю річницею створення оперативного командування "Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України.
Річниця оперативного командування "Північ” – подія для всього нашого колективу, для тих, чия доля так, або інакше пов’язана з подіями, які відбувалися на усіх етапах його створення та існування.
Етапи становлення та подальшого розвитку оперативного командування "Північ” були складні та відповідальні для кожного, від солдата до генерала. За ці три роки нам багато чого вдалося зробити і ми не спиняємося на шляху до удосконалення.
Сьогодні справжні патріоти України, тисячі військовослужбовців військ оперативного командування за особисту мужність та самопожертву удостоєні найвищих нагород держави та відзнак Міністерства оборони, серед яких і вища державна нагорода звання Герой України орден Золота Зірка. Деякі з них, нажаль, посмертно.

Ми шануємо пам'ять усіх воїнів, які загинули під час захисту нашої держави від навали російського агресора. Вічна слава захисникам України!

Шановні бойові друзі!
В цей день, щиро вітаю вас з річницею оперативного командування "Північ” Бажаю всім незламної волі, надійного родинного тилу та нових звершень у благородній справі служіння Україні, а також міцного здоров’я, злагоди і процвітання! 
Мирного неба нам!

Слава Україні! 
Слава її Збройним Силам!

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.