Один з тисяч тих, про яких говорить Україна

Наша перша розмова з Костянтином вийшла доволі неочікуваною. Вже з першого питання розпочався жвавий діалог, який затягнувся на годину, чи навіть і більше. 
Сьогодні цей молодий чоловік носить військовий однострій, у якому він вже пройшов немалий і тернистий шлях. Він пішов на війну з російським окупантом ще у першій хвилі мобілізації 2014 року, і за ті перші криваві місяці війни він багато чого побачив, навчився та зрозумів. – Зрозумів у першу чергу для себе – якщо війна та окупація затягнуться - його місце тут, на Донбасі, серед побратимів. 
Тому після демобілізації Костянтин повернувся до військової служби і сьогодні він - заступник командира роти з морально психологічного забезпечення. 
Історія цього офіцера захоплює передусім тим, що вона є яскравим прикладом справжнього, дієвого патріотизму. – Одним з тисяч і тисяч прикладів того, як успішні у цивільному житті молоді і не дуже люди обирають шлях воїна–захисника Вітчизни та загальнолюдських цінностей. 
До війни у Костянтина була гарна і улюблена робота. Зі шкільних років він мріяв бути журналістом. По закінченню школи навчався у Київському національному університеті культури та мистецтв. А паралельно – на військовій кафедрі, і по успішному завершенню навчання на ній студент Костянтин отримав військове звання молодшого лейтенанта, став офіцером запасу. 
П’ять років навчання пролетіли швидко і ось Костянтин - фаховий журналіст. Працював на загальнонаціональних телеканалах «СТБ» і ТРК «Україна». Провів понад 100 інтерв’ю, працював, зокрема, над такими телепрограмами, як «Один за всіх» на СТБ і «Говорить Україна» на ТРК «Україна». Його ретельність і професіоналізм високо цінували колеги та керівництво, завдяки постійним відрядженням побував буквально у всіх куточках України. 
«Навесні 2014 року, - згадує Костянтин, - прийшла повістка до РВК, а військовий комісар особисто дзвонив на домашній номер... Мама мені телефоном повідомила, що призивають в армію. На що я відповів – дай мій номер воєнкому. Цього ж дня ми зідзвонилися, і я з роботи поїхав додому, - збирати речі. Наступного ранку я вже був у військовому комісаріаті, мене направили до одного з підрозділів Національної гвардії України. Був призначений на посаду заступника командира батареї з роботи особовим складом, з часом став і командиром батареї…» 
Демобілізувавшись, Костянтин повернувся до улюбленої роботи. Три роки пропрацював провідним журналістом декількох популярних телепрограм… І знову повернувся на військову службу. - Минулого року підписав контракт зі Збройними Силами України, зараз у складі своєї мотопіхотної бригади боронить рідну землю на Донеччині. 
«Маю багато ідей, які треба реалізувати!» - говорить на завершення імпровізованого інтерв’ю Костянтин, і, дивлячись в очі цього молодого, але вже досвідченого офіцера, віриш і знаєш, що ці задуми мають під собою серйозне підґрунтя і неодмінно будуть реалізовані.

Один з тисяч тих, про яких говорить Україна


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.