ВИВЧИТИСЯ НА ПРОФЕСІЙНОГО СЕРЖАНТА

У військових частинах оперативного командування «Північ» проходить відбір військовослужбовців на навчання до військових коледжів сержантського складу.

Про переваги навчання та правила вступу розповів головний старшина - начальник групи по роботі з сержантським складом управління ОК «Північ» старший прапорщик Олексій ГЛИНІН, який вже зустрівся з особовим складом кількох підрозділів на Чернігівщині.

Зокрема мова йде про вступ до військового коледжу сержантського складу Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові.

-Навчання триває два з половиною роки. Матеріально-технічна база коледжу відповідає всім вимогам. Це навчальні корпуси, Інтернет-кафе, гуртожитки поліпшеного планування, де є Wi-Fi, стадіони, спортивні зали, військове стрільбище, навчально-тактичне поле, їдальня з триразовим харчування за каталогом, - розповідає військовий.

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» приймаються на перший курс на денну форму навчання відповідно до державного замовлення особи до 30 років, які здобули повну загальну середню освіту, відповідають вимогам Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України. Тобто це як військові, так і цивільні особи.

 

ВИВЧИТИСЯ НА ПРОФЕСІЙНОГО СЕРЖАНТА

 

-Таке навчання дозволить не тільки стати професійним військовим, а й здобути саме фах сержанта, що потім надасть можливості для кар’єрного росту. А сержанти сьогодні, до речі, – це кістяк армії, це майбутнє українського війська відповідно до прогарами розвитку за стандартами НАТО, - зауважив старший прапорщик Глинін.

Після закінчення коледжу його випускники отримують звання «молодший сержант» і відповідно до здобутої спеціальності призначаються на посади сержантського (старшинського) складу.

Не варто забувати і про контракт. По-перше, грошове забезпечення контрактника складає більше 10 тисяч. По-друге, за підписання першого контракту особа рядового складу отримає ще й одноразову грошову допомогу – вісім розмірів прожиткового мінімуму – це 14 тисяч 96 грн.

 

ВИВЧИТИСЯ НА ПРОФЕСІЙНОГО СЕРЖАНТА

 

****

Спеціальності підготовки:

1. Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і електросистем.

2. Управління діями підрозділів механізованих військ.

3. Управління діями підрозділів артилерії.

4. Організація зберігання та обслуговування ракетно-артилерійського озброєння.

5. Організація харчування у військових частинах.

6. Експлуатація дорожньо-будівельної, мостобудівної, інженерної техніки та майна.

7. Експлуатація інженерної техніки.

8. Експлуатація та ремонт бронетанкової техніки та озброєння.

9. Організація та техніка протипожежного захисту.

10. Радіаційний та хімічний контроль.

11. Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів.

12. Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті.

 

ВИВЧИТИСЯ НА ПРОФЕСІЙНОГО СЕРЖАНТА

 

ВИВЧИТИСЯ НА ПРОФЕСІЙНОГО СЕРЖАНТА

 

ВИВЧИТИСЯ НА ПРОФЕСІЙНОГО СЕРЖАНТА

 


 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.