Львівський бронетанковий завод передав ЗС України модернізовану техніку

Вісім танків Т-64БВ, два Т-72Б, три пожежні танки ГПМ-54 і дві броньовані ремонтно-екіпажні машини передав учора, 30 липня, Львівський бронетанковий завод Збройним Силам України. Про це повідомляє ukrmilitary.com з посиланням на 5-й канал.

Уся бронетехніка пройшла капітальний ремонт, що тривав три місяці, а танки, ще й модернізацію, зокрема встановлено сучасну навігаційну апаратуру, нові прилади прицілювання, прилади нічного бачення командира, механіка-водія, радіостанції, динамічний захист.

 
Загалом на 2019 рік завод отримав замовлень на понад 70 одиниць бронетехніки на 950 млн грн, з них 850 млн контракти з Міністерством оборони, ще 100 млн з іноземним замовником.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.