РСЗВ «Вільха» зі збільшеною дальністю ураження. Випробування

Черговий етап випробування ракет реактивної системи залпового вогню «Вільха» зі збільшеною дальністю ураження відбувся в Одеській області.

Як інформує  пресслужба РНБО, про це повідомив заступник Секретаря Ради – національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос після завершення випробування.

Під час випробувань Кривонос взяв участь у перевірці технічних рішень та результатів ураження цілей на максимальній дальності.

– Стрільби відбулися успішно, – заявив заступник Секретаря РНБО України.

Він зауважив, що Рада національної безпеки і оборони України ухвалила низку рішень щодо забезпечення якнайшвидшого прийняття на озброєння та постачання нових ракет для реактивних систем залпового вогню.

«Вільха» – розробка конструкторів державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Виробництво ракет здійснюватиметься в Україні за замкненим циклом.

РСЗВ «Вільха» зі збільшеною дальністю ураження. Випробування


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.