8 РЕЧЕЙ, ЯКІ СУВОРО ЗАБОРОНЕНО СОЛДАТУ АРМІЇ ОБОРОНИ ІЗРАІЛЮ (ЦАХАЛ)

8 РЕЧЕЙ, ЯКІ СУВОРО ЗАБОРОНЕНО СОЛДАТУ ЦАХАЛА
Основні вимоги армійських статутів добре знайомі будь-якому солдату. Але є і менш відомі, хоча теж важливі вимоги:
1. Фотографуватися можна, публікувати заборонено. Йдеться про знімки, зроблені на території військових об'єктів і баз. Причини зрозумілі - опублікувавши знімок, можна мимоволі розголосити військову таємницю. Фотографувати для себе дозволяється, а ось виставляти зняте в блогах, на форумах або в соціальних мережах не можна.
2. Кіпа - без написів. Традиційний єврейський головний убір багато хто носить і в армії. В Ізраїлі є безліч різновидів кіп - в'язані, тканинні, з візерунками, монохромні. Як правило, по кіпі можна зрозуміти, якого напряму іудаїзму дотримується людина. У ЦАХАЛі дозволено носити кіпи будь-якого кольору і фасону. Тільки написів на них бути не повинно.
3. Відпочити від політики. Армія в Ізраїлі поза політикою. Що це означає? А те, що під час військової служби не можна розміщувати в інтернеті повідомлення і коментарі політичного характеру. Не можна навіть поставити лайк на сторінці політичного діяча чи партії.
4. Поїздки на попутках. Навіть в мініатюрному Ізраїлі є місця, куди автобус ходить дуже рідко, і найлегше добратися на попутці. Але цього робити не можна. Солдатам категорично забороняється користуватися попутним транспортом. Адже у "випадковій" машині можуть виявитися терористи. На жаль, в історії Ізраїлю вже були випадки, коли таким чином солдата викрадали, брали в полон, а потім вимагали обміняти викраденого на терористів.
5. Карти заборонені, нарди дозволені. Це правило залишається маловідомим. Багато хто його порушує, не здогадуючись. Ігри в карти в ізраїльській армії заборонені, оскільки багато з них азартні. А ось в нарди у вільний час можна грати скільки завгодно.
6. Верхній ґудзик гімнастерки повинен залишатися незастебнутим. Застебнутий верхній ґудзик в ЦАХАЛі - це сигнал тривоги. Якщо солдату щось або хтось загрожує, і він не може сказати про це відкрито, він застібає верхній ґудзик і тим самим подає сигнал. Крім того, верхній ґудзик застібають на одязі загиблих.
7. Проблеми з шопінгом. Виявляється, солдатам заборонено тримати в руках нестатутний одяг. Щоб не виникло спокуси надіти його. Проблема вирішується просто: треба купити велику сумку і ховати в неї обнови негайно після покупки.
8. Навушник тільки в одному вусі. Солдати ніколи не використовують обидва навушники: адже при цьому вони можуть не помітити небезпеку. Тому меломанам доведеться слухати музику одним вухом.
Погодьтеся, що багато речей в ізраїльській армії розумні та логічні.
8 РЕЧЕЙ, ЯКІ СУВОРО ЗАБОРОНЕНО СОЛДАТУ АРМІЇ ОБОРОНИ ІЗРАІЛЮ (ЦАХАЛ)
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.