ГРОШІ ЗА ДОНОРСТВО: ВІЙСЬКОВІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ ТА КУРСАНТИ МАЮТЬ ПРАВО НА 25% ДОПЛАТИ

Міністр оборони України Степан Полторак дав вказівку виплачувати військовослужбовцям-донорам строкової службиГРОШІ ЗА ДОНОРСТВО: ВІЙСЬКОВІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ ТА КУРСАНТИ МАЮТЬ ПРАВО НА 25% ДОПЛАТИ та курсантам військових навчальних закладів 25% від грошового утримання. Відповідне розпорядження надійшло 24 червня 2019 року.

Утім, це не нововведення – така законодавча норма існує ще з 1995 року, коли 23 червня був підписаний Закон України «Про донорство крові та її компонентів». Саме відповідно до ст. 11 цього закону військовослужбовці строкової служби, курсанти з числа осіб, які не перебували на військовій службі до зарахування на навчання та курсанти з числа строковиків і контрактників мають право на 25% доплати протягом 6 місяців після факту донорства.

Міністр оборони України своїм розпорядженням наказав виплачувати доплату протягом 6 місяців після безоплатної здачі крові та її компонентів. Виплата має здійснюватися за місцем проходження військової служби.

Крім того, стаття 11 Закону України «Про донорство крові та її компонентів» роз'яснює й інші пільги для донорів. Зокрема, це надання вихідних, харчування або грошова компенсація за нього та ін.

Донори крові та її компонентів з числа офіцерів, прапорщиків, мічманів та інших військовослужбовців мають право на пільги, передбачені статтями 9 та 10 зазначеного Закону. Однак доплат серед них немає.

 

ГРОШІ ЗА ДОНОРСТВО: ВІЙСЬКОВІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ ТА КУРСАНТИ МАЮТЬ ПРАВО НА 25% ДОПЛАТИ

 

ГРОШІ ЗА ДОНОРСТВО: ВІЙСЬКОВІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ ТА КУРСАНТИ МАЮТЬ ПРАВО НА 25% ДОПЛАТИ

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.