"Заняття з фізичної підготовки - основа боєздатності військовослужбовців", - вважають зенітники.

На цьому тижні особовий склад військової частини А1232 складав заліки з фізичної підготовки.
 
"Військовослужбовці серйозно віднеслись до даного заходу, були присутніми 100% особового складу, і це не дивно, адже фізична підготовка - один із основних елементів бойової готовності, - розповідає начальник з фізичної підготовки даної військової частини лейтенант Владислав Гудзь.

Влад - потомственний офіцер, учасник АТО, тому добре знає, наскільки важлива фізична підготовленість військовослужбовця, особливо на фронті. З урахуванням власного бойового досвіду він зазначає: "Звичайно, у районі виконання завдань ніхто не буде стояти з секундоміром і вимірювати час подолання стометрівки, але це показник швидкості, наскільки швидко боєць зможе дістатися до вогневого засобу або до укриття. Підтягування на перекладині, згинання-розгинання рук в упорі лежачи - дає змогу зрозуміти, наскільки боєць підготовлений переносити боєприпаси та інші тягарі. Біг на довгі дистанції розвиває загальну витривалість і дає змогу довше перебувати у незручному, але безпечному положенні, довше чинити опір втомі, і як наслідок, - довше вести прицільний вогонь або займатись іншою діяльністю. Тому фізичній підготовці потрібно приділяти велику увагу, адже між фізичною підготовкою та бойовою підготовкою існує пряма залежність".

Системна робота начфіза приносить свої добрі плоди: у спортивних заходах особовий склад підрозділу бере участь охоче, а спортивні команди даної частини все частіше займають призові місця.

 

 

 

 

 

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.