Призовники забезпечені правовою допомогою

У Чернігівському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки вкотре надавали правову допомогу призваним на строкову військову службу. 

Багато юнаків змогли отримати кваліфіковані правові консультації від керівника Чернігівського місцевого центру правової допомоги Володимира Бобруйка, начальника Чернігівської юстиції Олега Трейтяка, заступника військового комісара Вадима Лільчицького та начальника Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмили Кузьміної.

Хлопців, перш за все, цікавили питання, як владнати відносини з банком на той час, коли триватиме їх служба в армії. Питали також про можливість використання додаткової оплачуваної відпустки у зв'язку з навчанням та перегляду висновку медкомісії про здатність проходити військову службу. 

Безоплатна правова допомога у Чернігівському ТЦК та СП надається двічі на місяць: першої та третьої середи з 10.00 до 12.00.

 Призовники забезпечені правовою допомогою

 

 Призовники забезпечені правовою допомогою

 

 Призовники забезпечені правовою допомогою

 

 Призовники забезпечені правовою допомогою

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.