ПЕРЕДСВЯТКОВА МОЛИТВА

У Великий або по-народному Чистий четвер і напередодні Великодня для офіцерів управління оперативного командування «Північ» був відправлений молебень.

Молитви за захисників України прочитав настоятель храму Святого мученика Чернігівського князя Михаїла і його боярина Федора отець Олег біля каплички Святого Рівноапостольного князя Володимира, яка була споруджена у березні минулого року.

-Немає більшою любові, ніж та, коли хтось віддає своє життя за ближніх своїх. І військові в буквальному сенсі це роблять у силу служби своєї, боронячи Україну та український народ на сході. Ви служите своєму народові, й Ісус був прикладом служіння людям, - звернувся священнослужитель, згадавши й біблійну історію.

У Великий четвер, за біблійними переказами, Ісус Христос в знак покори і служіння омив ноги своїм учням та встановив Таїнство Євхаристії (Святого Причастя) на Таємній Вечері. У цей же день Ісус був зраджений Юдою, заарештований і вкинутий в темницю.

Благословляючи на добру та безпечну службу, отець Олег окропив військових святою водою.

 

 

ПЕРЕДСВЯТКОВА МОЛИТВА

 

ПЕРЕДСВЯТКОВА МОЛИТВА

 

ПЕРЕДСВЯТКОВА МОЛИТВА

 

ПЕРЕДСВЯТКОВА МОЛИТВА

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.