Полігонні маневри Чорних Запорожців!!!

Вперше взяв участь в батальйонних та бригадних навчаннях з боку керівництва. Роботи було багато, але вразила оперативна колективна робота керівництва. Всі працювали, як бджілки – злагоджено й впевнено. Недоліки, на які вказали керівники навчання були успішно усунуті. Результат такої спільної колективної роботи всієї бригади на лице – керівництво та військові спеціалісти оцінили дії колективу на «ДОБРЕ». А деякі підрозділи отримали навіть відмінну оцінку.
Я вважаю, що ця оцінка відповідає на багато питань. Чи готова бригада до виконання бойових завдань? Чи існує колектив в бригаді? Чи здатне керівництво бригади керувати підлеглим особовим складом? Чи будуть військовослужбовці добросовісно виконувати свої службові обов’язки? Чи поважають начальники своїх підлеглих та навпаки? Чи дозволяє морально-психологічний стан особового складу бригади вести бойові дії з ворогом? «ДОБРЕ» (яка прагне до «відмінно») – оцінка-відповідь на всі запитання.
Колектив бригади цим пишається, і всі, як один можуть сказати словами комбрига: «Донбас буде наш!».
 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.