Відкрите засідання комісії з надання статусу УБД

Чернігівський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки оперативного командування "Північ" провів відкрите засідання комісії з встановлення та надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям Збройних Сил України звільненим з військової служби в запас.

Наразі було розглянуто 13 чоловік, які з різних причин не змогли отримати відповідних статус під час проходження військової служби та звернулись до Чернігівського центру комплектування та соціальної підтримки після звільнення у запас.

Голова комісії підполковник Вадим Лільчицький прозвітував про прийняті рішення щодо надання статусу учасника бойових дій за 2017 рік.

Всього упродовж року було розглянуто звернення 113 громадян, з них встановлено статус учасника бойових дій 100 чоловікам, видане відповідне посвідчення – 99 (1 військовослужбовець на момент встановлення статусу учасника бойових дій набув статус Інваліда війни), 10 – відправлено на доопрацювання, 3 чоловікам – відмовлено – зазначив офіцер.

Основною причиною затримок у наданні комісією відповідного статусу є те, що заявники поверхово ставляться до оформлення документів та допускають помилки.

Варто зазначити, що в оперативному командування "Північ" станом на 12 грудня статус учасника бойових дій встановлено 2873 військовослужбовцям. Робота триває постійно.

Завершився захід приємною подією – врученням відзнаки Президента України "За участь в антитерористичній операції" члену комісії – керівнику Сектору державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Чернігівській області Альберту Черешку.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.