БУДЬ ЯК ВАСЯ – ЗНИЩУЙ ВОРОГА НА СВОЇЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ!

На перший погляд – простий, невисокого зросту хлопчина з широкою та щирою посмішкою. Ніколи не любить виставляти себе напоказ та говорить лише при потребі. Розважливий, сміливий та швидко приймає рішення. Саме ці три якості дозволили командиру відділення снайперів самостійно знищити урал з боєприпасами та повний камаз з проросійськими бойовиками. Тільки от відпрацьовував він не з СВД як снайпер, а з озброєння БМП-2.
Запримітив рух ворога навпроти одного з опорніків, що на Світлодарській дузі, де в 2015 підрозділи 30 механізованої бригади виконували завдання за призначенням. «Спостерігаю живу силу і дві коробочки, дальність 800 – доповідає Вася, - де навідник, давайте його сюди!» - кричить він. Проте, ЗКБМа вирішив не чекати, заскочив у башту, перемкнув з БТ на ОФЗ, прицілився, вгатив коротку. Орки заметушилися, а Вася спокійно, виводячи точку прицілювання відповідно до точки влучання, починає поливати недруга осколковими. Роботу навідника виконав на відмінно, попередивши потенційну атаку проросійських підрозділів. Феєрверк від палаючого з боєкомплектом УРАЛу ще довго не давав можливості ворогу підібратися до знахабнілих та тупих проросійських бойовиків, які планували «покарати укрів». А причиною даних планів противника став ще один подвиг нашого «скромняги». Напередодні, 20 травня, поблизу спостережного поста «ЛОМ», виконуючи розвідку місцевості, Василь виявив групу противника у складі панцерника, колісної техніки та мінометних розрахунків. В світлій голові «комода»(командир відділення по армійському сленгу) одразу ж народився план вогневого ураження щойно виявленої цілі. Швидко повернувся з групою, доповів командиру та організував зведений підрозділ з танку та БМП. Вів спостереження в приціл БПК-2-42 та тримав руки на спусках «чебурашки» зліва( стабілізатор озброєння, своєрідний джойстик за допомогою якого башта та гармата легко реагують на дії навідника в БМП-2), тобто вів вогонь з місця заступника командира. Результатом позапланового бойового виходу стали спалений ворожий танк, знищені мінометні розрахунки, 1 камаз та 2 бліндажі противника. Про результати бою частково стало відомо з радіоперехоплення.
Ворог, розлючений невдачами, з відповіддю не забарився і за кілька днів обстріляв наші позиції з САУ. Були поранені. Вася і тут не втратив самоконтролю та не злякався крові та відповідальності: витягнув поранених з-під артобстрілу, надав першу медичну допомогу та організував наявними технічними засобами евакуацію з червоної до зеленої зони.

На сьогоднішній день Вася керує взводом на посаді взводного сержанта. Виходить на бойові завдання зі своїми хлопцями та наближає закінчення цієї клятої війни. Він – снайпер, і снайпер не лише по запису у військовому квитку, а й по душі, характеру та наділі.
БУДЬ ЯК ВАСЯ – ЗНИЩУЙ ВОРОГА НА СВОЇЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ!

Дослова, нещодавно наша група снайперів з кулеметником відпрацювала під самим носом орків по їхньому «логову», з якого часто виходили диверсійні групи та неодноразово «кошмарили» наші позиції в зоні відповідальності. По даним радіоперехоплення робота пройшла доволі результативно. При відході ворог накрив наших хлопців АГСом та вогнем з СПГ, не вціливши в жодного з наших бійців, хоча воги лягали зовсім поруч, а їхні осколки в’їдались в дерева та косили сухий очерет.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.