Була можливість відзначитися - ми й відзначилися

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено майора Щолокова Махал Івановича за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі і незламність духу, згідно Указу Президента України від 02 листопада № 481/2016.
«Хороший командир, який знає, що робить.», «Хороша людина, хороший командир.», «Мій однокласник - 10 років в одному класі.
Разом пройшли Афган. І до сих пір разом. », - Так про нього відгукуються друзі та товариші по службі. У військовій справі понад 30-ти років - воював в Афганістані, більше року брав участь в АТО.
Саме за службу в 72 окремій механізованій бригаді отримав відзнаку Президента України.
«Була можливість відзначитися - ми й відзначилися.», - Так скромно каже командир про свою нагороду.
Михайло Іванович також займає дуже активну громадянську позицію.
Займається громадською діяльністю, зокрема є главою Кілійського районного філії Всеукраїнської Громадської Організації «Товариство ветеранів АТО». Однією з пріоритетних цілей громадська організація ставить перед собою увічнення пам'яті героїв війни в Афганістані та АТО. У організації також є плани з будівництва пам'ятника в м Вилкове, макет якого вже готовий.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.