ВОЛОНТЕРИ УКРАЇНИ - "СЕКРЕТНА ЗБРОЯ" ЗСУ

5 грудня світ відзначає День волонтера - день людей, які готові в будь-який час безкорисливо прийти на допомогу стражденним і потребуючим, постраждалим від стихійного лиха чи іншої біди.
Але  в Україні це слово набуло зовсім іншого, несподіваного значення: ми називаємо волонтерами тих, хто з початком російської агресії проти України облишив свої звичні заняття і хорошу роботу, вийшов з "зони комфорту" і вирушив на зовсім некомфортний схід України, де вже розпочалися справжні бойові дії, про які більшість з них знали лиш з кіно та книжок. Навчаючись на ходу військовій термінології та розбираючись із структурою війська, з'ясовуючи в інтернеті та один у одного ТТХ видів озброєння і амуніції, розшукуючи через друзів за кордоном методички з підготовки фахівців з різних військових спеціальностей та методики надання домедичної допомоги пораненим і ще цілу купу раніше незнайомих речей, волонтери з перших днів російської агресії кинулися на допомогу українській Армії -  і спільними зусиллями окрилили її, надали сили перемагати!
"Найціннішим для нас були навіть не привезені смаколики та одяг, хоча вони теж в 14-му були дуже потрібні, - розповідають військові. - Найголовніше - суспільство через масовий героїзм волонтерів подало нам знак: ви - наші, ми вас любимо, ми готові на все заради вас, наші Захисники! Тож і ми сприйняли цю жертовність як величезний кредит довіри, який постаралися не зганьбити, не втратити, виправдати сподівання всього українського народу, якому кожен з нас свого часу присягнув на вірність".
Іноді по-цивільному помиляючись і сварячись між собою, часто дратуючи військових своєю неорганізованістю та невіглаством - волонтери, тим не менш, змогли оперативно переналаштуватися, перевчитись з цивільних спеціальностей на дотичні до військових і стати достойною, потужною ланкою в обороні країни. Вже дуже скоро вони завоювали вдячність і величезну повагу досвідчених бійців, професійних військових, талановитих командирів. З часом ситуація вирівнялась, і ті, хто обрав волонтерство в якості свого покликання, стали надзвичайно фаховою підтримкою для відродженого українського війська. Почавши з продуктів харчування та побутового одягу, волонтери України досить швидко переключились на забезпечення військових підрозділів необхідною технікою та оптикою, вартісними й технічно складними приладами, системами відеоспостереження, БПЛА та іншими засобами. 
Сьогодні волонтерський рух досить неоднорідний. Тут і потужні організації на кшталт "Повернись живим" з їх мільярдною допомогою - і 90-річні бабуся, що в'яже для бійців носочки. "Жіночі сотні" та школярики сільських шкіл. Медики, психологи, журналісти, мисливці, каскадери, співаки, "айтішники", бізнесмени, голови місцевих рад - кого тільки немає в їх строкатих, але міцних лавах! Волонтери України - унікальне явище в світі, наша насправді "секретна зброя".
В цей ден від щирого серця вітаємо всіх, хто в найважчий час підставив війську України своє плече, простягнув руку допомоги і благословив на захист нашого народу. Ваша допомога - безцінна, ваша роль - неоціненна!
Бажаємо вам щастя, добробуту, сил - і хай ваші найзаповітніші бажання збудуться!
А головна мета у нас одна: перемога України.

ВОЛОНТЕРИ УКРАЇНИ - "СЕКРЕТНА ЗБРОЯ" ЗСУ

ВОЛОНТЕРИ УКРАЇНИ - "СЕКРЕТНА ЗБРОЯ" ЗСУ

ВОЛОНТЕРИ УКРАЇНИ - "СЕКРЕТНА ЗБРОЯ" ЗСУ

ВОЛОНТЕРИ УКРАЇНИ - "СЕКРЕТНА ЗБРОЯ" ЗСУ

ВОЛОНТЕРИ УКРАЇНИ - "СЕКРЕТНА ЗБРОЯ" ЗСУ

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.