Сімейна справа захищати Україну!

У двадцятирічного Богдана з Києва батько, брат і сестра служать в Збройних Силах України - сімейна справа захищати Україну. Воїн нашої бригади Чорних Запорожців жартує, що в нього 15-ти річний контракт, адже саме стільки він буде служити в українському війську.

З 7 років Богдан хотів пов'язати своє життя з армією. До війни навчався в архітектурному коледжі та займався рукопашним боєм, в якому має вагомі досягнення - він двохразовий чемпіон України. Наш воїн отримав перший дан по кіокушинкай-карате.

Богдан брав активну участь в подіях на Майдані. Там же отримав осколкові поранення. На війні він з 2018 року. Добровольцем прийшов до військкомату та в складі нашої 72 бригади воював на Світлодарській дузі.

Коли наша бригада імені Чорних Запорожців проходила підготовку з інструкторами країн НАТО, Богдан у Львові зробив пропозицію своїй дівчині, яка чекає на нього вдома з перемогою.

Сьогодні Богдан разом з бойовими побратимами обороняє нашу землю на Луганщині і буде битися за неї до тих пір, поки російські війська та їх прихвостні не підуть з України - самі, або з його допомогою!

Сімейна справа захищати Україну!

 

Сімейна справа захищати Україну!

 

Сімейна справа захищати Україну!

 

Сімейна справа захищати Україну!

 Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.