ЧОРНІ ЗАПОРОЖЦІ: "ВЕСЕЛКА НА ЗАВЕРШЕННЯ ДНЯ НАВЧАНЬ - ТО ДОБРИЙ ЗНАК!"

«Ой то не чорна хмара з-за лісу вставала – то вороже військо на Вкраїну впало…» - співається в одній давній пісні. Згідно легенди командно-штабних тренувань, умовний противник атакував наші позиції, нанісши втрати в розмірі однієї роти, знищив техніку та захопив лівий фланг батальону. Швидко перегрупувавшись, командир батальону приймає рішення на відбиття атаки, аж тут раптом виявляється, що батальон опинився в тактичному напівоточенні…

«Практично ми моделювали ситуації, які реально траплялися з нашими підрозділами в зоні виконання бойових дій на початку війни. Тобто, крім відпрацювання запланованих навчальних задач ми ставили за мету ще й перевірити здатність недавно призначеного командира батальона реагувати на зміни в обстановці, вміння брати командування на себе і приймати рішення в умовах реального бою», - прокоментував хід тренування керівник навчань.

 …З лісу почулося ревіння дизельних двигунів і на широкий простір полігону викотилося дві БМП умовного ворога. Далі – ще дві. І ще. Ринувшись в атаку, вони швидко доскочили до наших окопів, придушуючи опір піхоти шаленим кулеметним вогнем. Але – не на тих напали! Бійці славного 3 батальону і не таких на фронті ламали! Запросивши підмогу бригадної артилерії і рішуче контратакувавши ворога, військовслужбовці змусили противника ганебно відступити, прикрившись щільними димами. Лінія оборони була успішно відновлена, ворог відбитий.

«Звичайно, особовому складу даного підрозділу треба ще і ще тренуватися, відпрацьовувати різні задачі, різні ситуації. Але загалом роботою офіцерів управління батальону я задоволений», - сказав командир бригади.

 … «Бій» з умовним противником завершено. Прудкі маневрені «бехи» мчать полем. Слідом за ними – медичний «Богдан», новенькі «Козаки». В очах військових, від солдата до полковника і генерала – рішучість, відвага, прагнення до перемоги. А над потемнілим від дощів полігоном – подвійна райдуга. Броньовані машини в’їжджають просто під неї, в цю розкинуту над ними природою тріумфальну арку.

Це добрий знак, ще й на завершення цілого дня навчань. Ми переможемо, хоч би там що.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.