"Прєдатєль родіни": я сюди не для того прийшов, щоб "мовчати" на обстріли окупанта

Роман - із тих, про кого казатимуть що він - "прєдатєль родіни".

Тієї самої "родіни", яку придумали росіяни, щоб загарбати українську землю, вбити кращих її синів, а потім звинуватити у всіх гріхах та бідах самих же українців. Так мокшани вигадали росію, росіяни — малоросію, а 5 років тому придумали "новоросію" та "рєспубліки".

Боєць механізованого батальйону, що нині боронить свою землю на Світлодарській дузі, родом із сусіднього Бахмута. Тому про настрої, які панували в цих регіонах, знає не з телебачення. Він бачив та розумів, що нас, українців, ділять ще до війни, а тому те, що сталося в 14-му не стало несподіванкою ні для нього, ні для його рідних. До війни та на її початку працював у Києві. Сподівався на те, що все вирішиться "малою кров’ю" російських запроданців. Та коли зрозумів, що війна набирає обертів, як снігова куля, що котиться з гори, спочатку пішов по мобілізації, а потім підписав контракт зі Збройними Силами України. Службу розпочав у 58 бригаді, тепер продовжує в "тридцятці".

"З ними домовлялися не один і не два рази, а після домовленостей отримували лише зраду, обман та сотні загиблих, — каже український захисник, — тому на бойових чергуваннях потрібно поводити себе вдвічі, а той втричі обережніше та пильніше, — каже Роман і додає, — я сюди не для того прийшов, щоб "мовчати" на обстріли окупанта та спостерігати за ним, це я можу робити в себе вдома перед телевізором!".

З позицією чоловіка не можливо не погодитися, адже за його спиною не просто Україна, в кількох кілометрах за ним — вся його родина.

"Прєдатєль родіни": я сюди не для того прийшов, щоб "мовчати" на обстріли окупанта


 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.