StratCom: українсько-американський досвід

Офіцери оперативного командування «Північ» пройшли тренінговий курс зі стратегічних комунікацій спільно з американськими та британськими військовими.

Заняття проходили за участі інструкторів – військовослужбовців різних видів військ США та Великобританії. Також ряд лекцій прочитали і представники Міністерства оборони України та Генерального Штабу ЗС України.

Тренінг об’єднав у собі як теоретичну, так і практичну частини з виконанням вправ, наприклад, на визначення найбільш ефективної аудиторії, продукування якісних меседжів та фото для соціальних мереж, техніки підготовки інтерв’ю тощо.

Своїм досвідом у сфері стратегічних комунікацій з іноземними колегами ділилися прес-офіцери, представники відділу цивільно-військового співробітництва, груп інформаційної протидії, моніторингу та зв’язків з громадськістю органів військового управління та військових комісаріатів з усієї України.

По закінченню навчань військовослужбовці Збройних Сил України отримали сертифікати та пам’ятні подарунки. Колеги з-за кордону також були відзначені з боку вищого військового керівництва держави.

StratCom: українсько-американський досвід

 

StratCom: українсько-американський досвід

 

StratCom: українсько-американський досвід

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.