Понад 3 тисячі солдатів вже заселилися у нові казарми

Цього року вже введено в експлуатацію 25 гуртожитків (казарм поліпшеного планування), що дозволило розмістити у сучасних комфортних умовах понад 3 тисяч солдатів різних частин.

Про це 10 травня під час брифінгу повідомив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

Він поінформував, що цього року військовослужбовцям розподілено більше 300 квартир. Для тих офіцерів і контрактників, які наразі не мають службового чи постійного житла, виділяється фінансова допомога. Близько 200 млн гривень – виплачена у 2019 році і розподілена серед близько 16 тисяч сімей військовослужбовців офіцерського і сержантсько-старшинського складу компенсація за піднайом житла, яка дозволяє гарантовано орендувати житло і проживати у пристойних умовах.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.