Донбас. ПереPROчитання образу

Військові Чернігівського гарнізону, зокрема і оперативного командування «Північ», відвідали відкриття презентації інформаційно-просвітницької, контрпропагандистської виставки «Донбас: переPROчитання образу» у Чернігівському обласному молодіжному центрі.

Підготовлена Українським інститутом національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України виставка містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Державного архіву Донецької області. Вона є спробою деконструювання негативного медійного образу краю як «особливого» регіону, створеного російською пропагандою та актуалізованого в українському суспільстві в умовах війни Росії проти України.

У Чернігові виставку презентував один із авторів - Ігор Каретніков, уродженець Донецька, кандидат історичних наук, співробітник Українського інституту національної пам’яті.

Донбас. ПереPROчитання образуДонбас. ПереPROчитання образуДонбас. ПереPROчитання образуДонбас. ПереPROчитання образуДонбас. ПереPROчитання образуДонбас. ПереPROчитання образу

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.