КНИГА З ІСТОРІЯМИ ПРО ДІВЧАТ З ВІЙСЬК ОПЕРТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ» ПЕРЕМОГЛА В РЕЙТИНГУ "КНИЖКА РОКУ-2018"

Видання Українського інституту національної пам'яті - збірник спогадів жінок, які бралиучасть в російсько-українській війні «Дівчата зрізають коси», авторства Євгенії Подобної - серед переможцівВсеукраїнського рейтингу «Книжка року-2018», в номінації«ОБРІЇ».

Список переможців був оголошений 8 лютого 2019 року в Українському домі під час урочистої церемонії нагородження ХХ Всеукраїнського рейтингу "Книжка року".

Нагадаємо, що книга "Дівчата зрізають коси”- це спогади 25 жінок-воячок, які брали або беруть досі участь в російсько-українській війні у складі Збройних Сил України та добровольчих підрозділів у 2014-2018рр. як стрілки, кулеметниці, медики, мінометниці, снайперки та ін.

У спогадах йдеться про бойові операції різних років на Луганщині та Донеччині, про звільнення українських міст та сіл від окупантів, спогади про побратимів, місцевих мешканців, воєнний побут, а також роздуми про становище жінки в українському війську в різні періоди війни. Розповіді доповнені фотографіями із зони бойових дій.

Ці історії були записані з листопада 2017 до липня 2018 року воєнною кореспонденткою Євгенією Подобною.

 

Натисніть, що перейти на джерело та завантажити книгу 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.